קריפטו כלב

הביטקוין הוא הקריפטו העיקרי שלו, והתנודתיות היוותה גורם הכנסות מרכזי עבור Coinbase, על פי Mizuho Securities דן דובל, אך התנודתיות שלו הוקלה לאחרונה. מטבעות שיבא אינו תקועים בימים האחרונים, מכיוון שערכם ומחירם הועברו לכיוון זה או אחר. היא הולכת לחודש מאי ואולי לא תחזור לרמות השיא הקודמות שלה.

בחודשים האחרונים

שני מטבעות קריפטוגרפיים שונים לכלבים, שיבא אינו ודוגקוין, יצרו גלים בקריפטו-כלכלה. DogeCoin, מטבע קריפטוגרפי שמותג כמם השנה של הכלבים הוויראליים, הגיע לשיא חדש בכל הזמנים ביום שישי אחר הצהריים. בעוד שמטבע הדוג 'רשם רווחים אדירים בשנת 2013, ערך שיבא אינו זינק בשנה שעברה.

הגניבה הגדולה הראשונה של Dogecoin התרחשה ב- 25 בדצמבר 2013, כאשר מיליוני מטבעות נגנבו בפריצה לפלטפורמת הקריפטוגרפים המקוונת Dogewallet. ביום השני נתרמו כלבי מטבעות בשווי 36,000 דולר ומחיר הביטקוין זינק ב -50%.

כדי לעזור לאלה שהפסידו כסף בפלטפורמת הקריפטוגרפים המקוונת DogEthereum לאחר פריצת הפלטפורמה, קהילת Dogecoin השיקה יוזמה בשם SaveDOGema כדי לעזור לאלו שמטבעותיהם נגנבו. תוך חודש נתרם מספיק כסף לכיסוי מיליוני מטבעות. כדי לשים את זה בפרספקטיבה, השקעה של 100 כלבי מטבע ב -1 בינואר (0.005 דולר למטבע) הייתה שווה יותר מ -14,000 דולר בשיאה בחודש מאי. בגוש 145,000 המטבע עבר ממטבע עם תגמול מוקשים אקראי לתשלום שווה, כאשר כורים מרוויחים 10,000 כלבים כפרס. משקיעים שרצו לשלוח Dogecoins במחיר של 10 $ נאלצו לקנות מטבעות לפני שפרסמו ציוץ.

הוא כבר עשה את ההבדל על ידי הקמת קרן Dogecoin למימון פיתוח וקידום אימוץ על ידי סטארטאפים ועסקים. ביום חמישי הבטיח אילון מאסק לשלוח טיל SpaceX לירח. Dogecoins $ 10 זה יותר מסתם חלום, זו אפשרות שכל פינה בקהילה יכולה להתכנס יום אחד.

Dogecoin נוצר בכיף על ידי מהנדסי התוכנה בילי מרקוס וג'קסון פאלמר ושיב מאותה סיבה

לוגו המטבע מתאר את הדמיון של כלב שיבא אינו, ויש בו קהילה תוססת. למשקיע Dogecoin אילון מאסק הודה לאורך השנים על שהיה בצד השני של המטבע, ומשקיעי שיבא INU התייצבו גם הם כדי להודות למטבע.

Dogecoin הוקמה במשותף על ידי מהנדס התוכנה של IBM בילי מרקוס (מפורטלנד

אורגון) ומהנדס התוכנה של אדובי ג'קסון פאלמר, אשר החלו ליצור מטבע דיגיטלי של עמית לעמית שיגיע לדמוגרפיה רחבה יותר מביטקוין. . הם גם רצו להרחיק את דוגקוין מההיסטוריה השנויה במחלוקת של מטבעות אחרים. המטבע מתאר את פניו של כלב שיבא אינו, ה- Doge meme, כשם הלוגו.

מהנדסי תוכנה בילי מרקוס וג'קסון פאלמר כינו את מטבע הקריפטוגרפיה הסאטירית Dogecoin (מבוטא Dogecoin) (מבוטא Dojecoin) על שם צליל ה- "G" הרך של המם הכלב הפופולרי (שיבא אינו)

בנוסף לכובע הביטקוין של 21 מיליון מטבעות, אין הגבלה על מספר הדוגיקינס שניתן ליצור.

אילון מאסק צייץ התייחסות אלכסונית ל- dogecoin

ושלח אותה לשיא חדש. המטבע הקריפטוגרפי Dogecoin (DOGE; זה גם דוג'ה אלטקוין) ומטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין נקראו על ידי כמה מחקים כדי לנצל את הבאז סביב Musk ולקדם את המם של מטבע החוץ. Dogecash (DOGEC) DogeCash, שהושק ב -18 באוקטובר ונסחר ב- Stakecube, אומר כי ההתמקדות שלו היא במתן תרומות צדקה.

זהו נגזרת של Luckycoin, מזלג של Litecoin המשתמש באלגוריתם Scrypt. אנדרדוג (DOG) – שיבוט דוגי העוסק בחלפת פנקייק, עם מלאי מקסימלי של מיליארד מטבעות. על פי CoinMarketCap, מדובר בפרויקט שיתופי עם מנגנון תגמול כוויות מיוחד.

כאשר גננת יפנית פרסמה ברשת בשנת 2010 תמונה של כלב השיבה אינו קבוסו שלהם

איש לא ידע שהכלב הוא כלב, אך משתמש אינטרנט גורלי אחד כינה זאת והוליד מטבע קריפטוגרפי בהשראת מם של מיליארד דולר. . המשקיעים קנו מטבעות מבוססי מם ודמיינו שהם הופכים בן לילה למיליונרים קריפטו. הרוכשים הראשונים של Dogecoin לא עשו זאת כבדיחה, אלא משום שהמטבע היה מנצח.

כמובן

ישנם שופטים רבים כשמדובר בחברות שמרוויחות את כספם מהצעת פלטפורמות מסחר ושירותים עבור מטבעות קריפטוגרפיים. לדברי ז'נוו שי, מייסד ומנכ"ל חברת Infrastructure Blockchain Infrastructure, הם מצביעים על הניואנסים של המטבע הקריפטוגרפי כמו ביטקוין עם סט מטבעות סופי (21 מיליון) וייצור יישומים נוספים ברשת את'ריום. אלה יכולים להעלות את ערך האתרים ולגרום למשקיעים להבין שזה יותר מסתם מושג.

במחיר של 300 דולר ליחידה, הבנייה החדשה של Coinbase נחשבת להערכת יתר על ידי מניות Coinbase, והיא לא צפויה לעמוד בציפיות הרווח העתידיות. בינתיים הביטקוין נראה פגיע למטבעות דור שלישי, שיכולים לבצע עסקאות בזול.

הלוויתן Dogecoin הוא בעל אינטרס קריפטו בולט המסייע במימון קוד ופיתוח עסקי. הגישה המבוססת על Dogecoin מבוססת על Dogecoin עוזרת לקריפטו להימנע מהתיישנות מכיוון שאנשים קונים מטבעות להנאה ולרווח, ולא בשימושיות.

עם המשפיעים כמרכיב מפתח

המטבעות נועדו להגדיל את הפופולריות שלהם. באותה תיאוריה, אתה יכול להתחיל להבין מדוע אסימונים של שיבא ומטבעות בדיחה אחרים מכונים לעתים קרובות גרסאות של ביטקוין כמו "אנחנו לא מדפיסים את זה, זה חריזה סקטולוגית".

הבחור שנתן לי את החיסון הראשון שלי ב- COVID-19 נורה במרפאה קטנה בקוני איילנד ואמר לי שהוא נפל עם כלב מטבע שנרכש

מטבע מם בהשראת כלבים, שמחירו משתנה ממחירו של אילון מאסק. ציוצים. בדיוק כמו שאנשים זורקים טונות של כסף למניות ומטבעות, לא בגלל שהם מאמינים שיש ערך בסיסי אחר, אלא בגלל שהוא הופך פופולרי באינטרנט כי אנשים מוצאים אותו מצחיק ומגניב.

דילוג לתוכן