עורך דין לענייני תעבורה – אלכוהול

אם יש ברכב אלכוהול, אפילו לא נפתח, ברחוב או בחניה, ניתן להאשים אותך בעבירה. אסור לקטינים לקנות אלכוהול ואלכוהול הוא זכותם להחזיק ולצרוך משקאות אלכוהוליים. נהיגה בהשפעת אלכוהול (DWI) עבור נהגים שאינם מקצועיים, רמת אלכוהול בדם של 0.8 ומעלה או אינדיקציות אחרות להרעלה עשויות להוביל למעצר. על פי החוק בפלורידה, DUI היא עבירה שבה פגיעה מוכחת ביכולת הרגילה (אלכוהול בדם בלתי חוקי או רמות אלכוהול בנשימה) היא מעל 0.08. כל אחד מכם עם אחוז האלכוהול בדם של 0.0 ומעלה נחשב להיות בהשפעת אלכוהול (DUI) או נוהג בהשפעת אלכוהול (DWI).

גיל השתייה החוקי במדינות מסוימות

הוא 21, ואתה נחשב להשפעת אלכוהול אם יש לך אחוז אלכוהול בדם הגדול מ- 0.1 עד 0.2, תלוי במצב בו אתה נמצא. — – אם לשוטר יש אינדיקציה כלשהי שאתה נוהג בהשפעת אלכוהול, הוא יוציא אותך מהרכב ויזמין בדיקת פיכחון בשטח. הקצין יסתכל מקרוב כדי לראות אם העיניים שלך מטושטשות או אם הם יכולים להריח אלכוהול בנשימה שלך. בדיקות שתן ונשימה משתמשות בנוסחה מתמטית להפיק מדגימה את רמות האלכוהול בדם.

נהגים המסרבים לנשום

בדיקות דם או שתן יכולים להיות מואשמים בנהיגה בשכרות (DWI), בנהיגה בהשפעת אלכוהול (DUI) ובעבירות אחרות הקשורות לאלכוהול. במיזורי, נהג מתחת לגיל 21 עם ריכוז אלכוהול בדם של 0.08 אחוזים ומעלה מואשם בנהיגה בשכרות אם יש לו BAC של 0.002 אחוזים ומעלה. אם רמת האלכוהול בדם היא 0.008 ומעלה, ניתן לשלול את רישיון הנהיגה למשך שנה לפחות.

אם אתה מואשם בשכרות בתנועה

החזקה קלה של לוחיות רישוי של ארגונים שאינם חוקתיים, או הפרות של חוק הסמים, הרישיון שלך נמצא בסיכון. אתה עלול גם להתמודד עם השלכות אחרות, כולל קנסות ועונשי מאסר, שעלולות להיות לה השפעות מרחיקות לכת על כל היבט בחייך.

אתה זקוק לעורך דין שיטפל בתיק שלך במהירות האפשרית

כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר. אתה זקוק לעורך דין של סנט לואיס לצידך שמכיר את הניואנסים של תאונות דרכים ותאונות דרכים. עורך דין מנוסה אחד שיכול לעזור לך להגן על האינטרסים שלך הוא ג'ק בינו, סנגור הקשור לאלכוהול המשרת את אזור דאלאס-פורט וורת '.

אם רמת האלכוהול בדם שלך היא מעל אחוז מסוים, פרקליט המחוז לא יאפשר לך להודות באשמת DWI. עם זאת, ייתכן שתקבל עסקת טיעון בגין חיוב DWI או DWI ללא הרשעה.

במקרים מסוימים

DWI יכול להתרחש כאשר אלכוהול נפגע בנהיגה. DWI היא עבירה הכוללת הפעלת רכב מנועי עם כמות אלכוהול בלתי חוקית במערכת אחת או בשתי מערכות. על נהג לצפות שהואשם בנהיגה בהשפעת אלכוהול או סמים, כלומר יכולותיו הפיזיות או הנפשיות עלולות להיפגע כתוצאה משימוש באלכוהול או בסמים או שיש כמות מסוימת של אלכוהול בנשימתו או בדמו.

ניתן כתב אישום אם אדם נתפס נוהג עם BAC (אחוז אלכוהול בדם) מתחת לערך הסטנדרטי של 0.8 הנדרש לצו. זו עבירה חמורה יותר מעבירות תעבורה אחרות כמו מהירות מופרזת.

ניתן להוציא כרטיסים לנסיעה במהירות מופרזת, לנהיגה ברמזור אדום או לתמרור עצירה, או להחמצת המחאה. עבירות תנועה חמורות יותר כוללות נהיגה בהשפעת אלכוהול, נהיגה ללא רישיון, נהיגה בפזיזות ונהיגה ללא רישיון.
למידע מורחב בנושא של עורך דין מכון רפואי לבטיחות בדרכים ועורך דין לענייני תעבורה – אלכוהול באפשרותך לבקר ב- tabura.co.il

עבירות אלכוהול יכולות להיענש בקנס גדול או במאסר של יותר משנה. רוב העבירות הקשורות לאלכוהול כוללות פגיעה קשה באדם או פגיעה חמורה ברכוש עקב שכרות, אך ישנן גם עבירות כגון DUI הכוללות נזק גופני חמור.

דבר אחד המשותף לכל העבירות הקשורות לאלכוהול ברוב המדינות

הוא הגדלת העונשים על עבירות חוזרות. עבירה חוזרת מתרחשת כאשר אדם מואשם באותו פשע בהזדמנויות שונות. האשמה זו ניתנת להשוואה לטיסה וטיסה, אך היא כישלון עצירה או עצירה כאשר קצין מבקש מכם. מדובר בעבירה מדרגה ראשונה שעונשה מרבי של שישה חודשי מאסר וקנס של 1,000 דולר.

אדם הגורם לרכוש או לנזקי גוף בעת נהיגה בהשפעת אלכוהול

אשם בעבירה מדרגה ראשונה שעונשה קנס של לא יותר מ -1,000 דולר ושנת מאסר. אדם שהורשע בעבירה מדרגה שלישית בתוך עשר שנים מ- DUI רביעי או לאחר מכן, יקבל לא יותר מ -5,000 דולר קנסות וחמש שנות מאסר.

נהיגה בשכרות

היא עבירה פלילית, כלומר אם יורשעו, אתה עלול להתמודד עם מאסר, מאסר על תנאי, עבר פלילי, פסילת נהיגה וקנסות כבדים. בניו יורק חל איסור לנהוג ברכב עם ריכוז אלכוהול בדם של 0.8% ומעלה, למעט נהגים מסחריים בהם הוא אינו עולה על 0.4% ונהגים מתחת לגיל 21 שבהם הסף הוא 0.2%. נהגים קטינים עם BAC עשויים להיעצר אם מדובר ב -0.02% וניתן יהיה לשלול את רישיונם.

המשטרה באתונה מכה נגד שתיית קטינים בקמפוס אוניברסיטת אוהיו. כל מי שנמצא כקטין יכול להיתפס מחזיק או צורך סמים שיכרו ברבים.

מי שנתפס שותה אלכוהול ברכב מנועי

חייב לצפות שיבוטל רישיונו. האישום הוא עבירה מדרגה ראשונה והיא עונש מרבי של שישה חודשי מאסר בפועל, קנס של 1,075 דולר והשעיית רישיון שפג תוקפו של עד שלוש שנים. בהתחשב בשונות הרחבה בדרישות הדיווח העצמי, על עורכי הדין לוודא שהם בוחנים את החוקים והתקנות הרלוונטיים של המדינה כדי להבטיח שהם עומדים בחובות הדיווח העצמי שלהם. קנזס, למשל, שינתה את תקנה 83 (א) כדי לדרוש מעורך דין להיות מודע לכל עוולה, כולל התנהגות לא נכונה של המחוקק, כדי להודיע על כך לרשות המקצועית המוסמכת. קולורדו משתמשת בשפה רחבה יותר של דיווח עצמי, המחייבת עורכי דין "לדווח על כל ההרשעות הפליליות בעצמם", למעט הפרות תעבורה והפרות דרכים שלא כוללות שימוש באלכוהול או בסמים. בנוסף לנטל הבריאותי על עורכי הדין ולפגיעה שנגרמה ללקוחותיהם, עורכי דין רבים מבצעים עבירות הקשורות לאלכוהול העלולות להוביל לדין פלילי או משמעתי.

דילוג לתוכן