מגוון טעמים ייחודיים: טייסט אוף דה ווילד (taste of the wild) מציע מזון לכלבים לכל גיל, גזע ואורח חיים

בחירת המזון הנכון לכלבים יכולה להיות משימה לא פשוטה עם שלל המותגים הקיימים כיום. פוסט זה בבלוג מתעמק ב- Taste of the Wild, מותג המספק תזונה איכותית לכלבים בכל הגילאים, הגזעים ואורחות החיים. נסקור את הטעמים הייחודיים שלהם, נדון בחשיבות של מזון איכותי לכלבים ונחקור את הנוסחאות השונות שלהם המתאימות לדמוגרפיות שונות של כלבים.

למה לבחור מזון איכותי לכלבים? 

בחירת מזון איכותי לכלבים חיונית לבריאות ולרווחתם הכללית של חברינו הפרוותיים. הוא מספק להם את החומרים המזינים הדרושים כדי לשגשג ולנהל חיים ארוכים ומאושרים. מזון לכלבים באיכות נמוכה יכול להוביל למספר עצום של בעיות בריאותיות, כגון השמנת יתר, אלרגיות ובעיות עיכול.

על ידי בחירה במזון איכותי לכלבים, אנו יכולים להבטיח שהכלבים שלנו יקבלו את האיזון הנכון של חלבונים, פחמימות, שומנים, ויטמינים ומינרלים.

Taste of the Wild- איכות ללא פשרות

taste of the wild הוא מותג איכותי הספק תזונת כלבים באיכות גבוהה. החל ממקור החומרים ועד לתהליך הייצור, כל שלב מנוטר בקפידה על מנת להבטיח עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

המותג מעריך איכות מעל הכל, מתוך ידיעה שזה לא רק מאמץ חד פעמי אלא הרגל מתמשך שיש לשמור עליו.
taste of the wild מבינים שהמפתח לכלב בריא מתחיל במזון שהוא צורך והם לוקחים אחריות זו ברצינות.

על ידי הפיכת איכות להרגל, הם מבטיחים שכל שקית מזון לכלבים עשויה מאותה רמה של איכות, מסירות וטיפול ומכילה ארוחות מזינות שכלבים אוהבים ומשגשגים עליהן.

חקירת הטעמים המיוחדים

Taste of the Wild מציעה מגוון רחב של טעמים הנותנים מענה לחיך המגוונים של חברינו הפרוותיים.
כל מתכון מעוצב בקפידה כדי לא רק לענות על הצרכים התזונתיים של הכלב אלא גם לעורר את בלוטות הטעם שלו. מביזון צלוי ובשר צבי ועד סלמון מעושן וכבש, לכל כלב יש טעם שהוא אוהב.

בין אם הכלב שלך הוא גור או מבוגר, ל-Taste of the Wild יש טעם שמתאים להעדפותיו ותומך ברווחתם הכללית.
עם מגוון רחב של טעמים ונוסחאות, ל- Taste of the Wild יש את ההתאמה המושלמת עבור הכלב האהוב שלך.

איזו פורמולה הכי מתאימה לכלב שלך? 

Taste of the Wild מציעה מגוון פורמולות המיועדות לתת מענה לצרכים הספציפיים של כלבים שונים.
לגורים, פורמולת הגור מספקת חומרים מזינים חיוניים לגדילה והתפתחות, בעוד שהפורמולה למבוגרים מציעה תזונה מאוזנת לכלבים בוגרים. בנוסף, יש למותג הזה ליין דגנים המשלב דגנים מלאים לכלבים עם העדפות או רגישויות דגנים.

כל פורמולה עשויה עם מרכיבים איכותיים, כגון בשר, פירות וירקות אמיתיים, כדי להבטיח ארוחה מזינה וטעימה לכלב. נוסחת פסיפיק סטרים, למשל, מציגה סלמון מעושן כמקור החלבון העיקרי, אידיאלי לכלבים עם קיבה רגישה או אלרגיות. מצד שני, פורמולת ה-High Prairie כוללת ביזון צלוי צלוי, מושלם עבור כלבים פעילים שדורשים תכולת חלבון גבוהה יותר בתזונה שלהם.

לסיכום

Taste of the Wild מספק לכלבים תזונה מאוזנת המשקפת את התזונה הטבעית שלהם. עם מגוון הטעמים הייחודיים והפורמולות המעוצבות בקפידה, הם מבטיחים שכלבים מכל הגילאים, הגזעים ואורחות החיים יקבלו את התזונה שהם צריכים. אנו ממליצים על חנות חיות בראש העין, שם תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים מהמותג  האיכותי Taste of the Wild. בחירת מזון איכותי ומתאים לכלב שלך היא המפתח לכלב בריא ומאושר. 

דילוג לתוכן